РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КИЇВЩИНА ПЕРЕДАЛА 45 ПОЗАШЛЯХОВИКІВ ТА ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ МОБІЛЬНИХ ВОГНЕВИХ ГРУП СИЛ ППО

Дата: 30.10.2023 18:18

Фото без описуКиївщина вже передала 45 позашляховиків та необхідне оснащення для збільшення кількості мобільних вогневих груп сил ППО. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

«На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Київська обласна військова адміністрація разом із районами, громадами, бізнесом продовжує збільшувати кількість наших мобільних вогневих груп. Безпека мешканців Київщини та захист критичної інфраструктури – спільне завдання. Уже передали нашим військовим 45 позашляховиків, обладнаних турелями. Їх уже використовують під час виконання бойових завдань», – наголосив Руслан Кравченко.

Крім того, передано інше оснащення та обладнання:

• біноклі;
  • Starlink;
  • генератори;
  • рації;
  • тепловізори;
  • лазерну підсвітку;
  • швидкозйомні кріплення для прицілів;
  • екшн-камери;
  • смартфони;
  • електронні планшети;
  • намети.

Начальник КОВА зазначив, що половина цих автівок – допомога АВТ Баварія, офіційного імпортера BMW Group в Україні. Найближчим часом BMW Group планує передати ще 20 автівок.

Руслан Кравченко подякував усім, хто не залишається осторонь і не втомлюється підтримувати українських захисників.

«Під час тривоги у мобільних вогневих груп сил ППО є лічені хвилини, щоб зібратися для виконання бойового завдання. Коли українські військові збивають ворожу ціль у небі, ми ними пишаємося. І неймовірно вдячні за збережені життя та домівки. А вони щиро радіють, коли отримують від нас необхідне оснащення. Те, без чого вкрай важко бути швидкими, мобільними та знищувати російські дрони чи ракети», – додав Руслан Кравченко.

Джерело інформації: https://koda.gov.ua/...