23 Червня, 2021 р., 10:03
Шановні державні службовці, щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби України!
22 Червня, 2021 р., 09:07
Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
20 Червня, 2021 р., 03:20
Дорогі медики! Вітаю Вас з професійним святом. Ваша професія – це щоденна праця, що несе добро, турботу і світло. Бажаю Вам досягнення значних результатів у медицині, доброзичливих пацієнтів, бадьорості та оптимізму.
20 Червня, 2021 р., 03:00
Від щирого серця вітаю всіх, чиє ім’я Тато!
19 Червня, 2021 р., 06:00
Шановні фермери! Вітаю Вас з професійним святом!
15 Червня, 2021 р., 16:50
15 червня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради. На розгляд загалу було винесено 19 питань порядку денного.
14 Червня, 2021 р., 11:30
Державна служба якості освіти України врахувала зауваження Асоціації міст України до Порядку здійснення аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти, та доопрацювала документ, щоб такий аналіз не дублював контрольні заходи.
09 Червня, 2021 р., 17:49
4 червня у Верховній Раді був зареєстрований законопроєкт «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» №3508-д. Основна мета законопроєкту - визначення комплексу організаційних та економічних заходів, спрямованих на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу.
01 Червня, 2021 р., 11:51
Сьогодні ми відзначаємо свято маленьких мешканців громади – Міжнародний день захисту дітей.
28 Травня, 2021 р., 13:40
28 травня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради. На розгляд загалу було винесено 10 питань порядку денного.