Новини
01 Червня, 2022 р., 15:01
Сьогодні, 01 червня, у приміщенні Володарської селищної ради викладач-методист капітан служби цивільного захисту Тетяна Білаш, методист вищої категорії Микола Пильник та майстер виробничого навчання Костянтин Бордюжа Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області провели функціональне навчання керівного складу та фахівців Володарської селищної ради, установ, організацій та підприємств громади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Учасники заходу заслухали та обговорили інформаційні матеріали щодо організації та реалізації основних заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на місцевому рівні.
01 Червня, 2022 р., 13:07
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам'яті залишаються тільки найяскравіші спогади. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.
01 Червня, 2022 р., 08:05
1 червня Україна та світ відзначає свято – Міжнародний день захисту дітей.
31 Травня, 2022 р., 14:17
Сьогодні, 31 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради в онлайн режимі під головуванням секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка.
30 Травня, 2022 р., 16:30
27 травня, за мужність і героїзм, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість під час виконання завдань за призначенням в умовах бойових дій, сміливі та рішучі дії під час проведення аварійно-рятувальних робіт, гасіння пожеж, розбору конструкцій та завалів, рятування життя людей, рятувальників Білоцерківського району було нагороджено нагрудним знаками, медалями та грамотами.
27 Травня, 2022 р., 19:20
В останню путь провели солдата Михайла Миколайовича Кащенка в селі Завадівка. Він отримав смертельне поранення 13 березня внаслідок артилерійського обстрілу важкого калібру ворогом. Йому було 51.
27 Травня, 2022 р., 10:05
25 травня служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Володарської селищної ради тимчасово влаштувала 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку вищевказаної служби в патронатну сім’ю у місті Узин.
26 Травня, 2022 р., 16:21
Сьогодні відбулася робоча зустріч секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка з аграріями, які здійснюють діяльність на території Володарської селищної територіальної громади, з метою обговорення подальшої співпраці щодо надання допомоги нашим військовослужбовцям.
24 Травня, 2022 р., 15:48
Сьогодні в черговий раз разом з начальником 4-го відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки передали бійцям одного із підрозділів Збройних Сил України матеріально-технічну допомогу.