23 Жовтня, 2021 р., 12:30
23 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради, яке провела секретар селищної ради Олена Гетман.
22 Жовтня, 2021 р., 09:02
СУЧАСНИЙ САДОК НА МІСЦІ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ З‘ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»
20 Жовтня, 2021 р., 10:38
Уряд подав до Верховної Ради законопроєкт, який дозволяє Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад, а також ліквідує бюджети розвитку. Ліквідація місцевих бюджетів розвитку заплановано на 2023 рік. Проєктом закону №6062 передбачається перенесення джерел фінансування доходів бюджету розвитку в загальний фонд. Таким чином, доходи розвитку будуть спрямовані на поточні витрати - фонд заробітної плати, утримання та ін.
20 Жовтня, 2021 р., 08:45
«Велике будівництво»: ремонт траси Н-07 Київ–Суми–Юнаківка
14 Жовтня, 2021 р., 05:00
Вітаю всіх ветеранів, учасників бойових дій, військовослужбовців, усіх воїнів, які стояли і стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності нашої держави зі святом мужності, патріотизму, сили та честі!
13 Жовтня, 2021 р., 16:03
13 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради.
13 Жовтня, 2021 р., 13:22
12 жовтня відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради, яке провів голова Громадської ради Сергій Олійник.
12 Жовтня, 2021 р., 17:01
Сьогодні, 12 жовтня, перед початком засідання сесії Володарський селищний голова Олександр Ференець оголосив про складення своїх повноважень на посаді голови. Засідання сесії відбулося під головуванням секретаря селищної ради Олени Гетман.
12 Жовтня, 2021 р., 15:24
На  виконання Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 526-р, Міністерство освіти і науки України проводить опитування суб’єктів інноваційного процесу щодо виявлення змін в  національній інноваційній екосистемі.
11 Жовтня, 2021 р., 17:09
11 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна та з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.