Йому б ще жити й жити… Та він віддав життя за Україну

Дата: 25.02.2024 12:18

Фото без опису25 лютого 2022 року, обороняючи Київ від російських окупантів, загинув 28-річний солдат Віталій Бричка із села Косівка.

В день загибелі солдата відвідав могилу, поклав квіти та вшанував його пам’ять секретар селищної ради Сергій Миколаєнко.

З глибокою повагою згадаймо в цей день нашого Героя. Вшануймо пам’ять кожного загиблого Воїна хвилиною мовчання! Помолімося за тих, хто нині стоїть на захисті нашої держави.

Слава Україні! Слава її Героям!