21 Листопада, 2023 р., 15:33
21 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка.
21 Листопада, 2023 р., 15:02
Плакати, коли болить. Радіти приємним речам. Піклуватись про себе, займаючись спортом, використовуючи техніки самодопомоги, витримуючи баланс роботи та відпочинку.
21 Листопада, 2023 р., 11:56
Сьогодні, 21 листопада, ми з усією Україною відзначаємо День Гідності та Свободи – знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день – символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу та демократію.
21 Листопада, 2023 р., 09:55
Десять років тому ми розпочали нову сторінку боротьби. Десять років тому українці провели свій перший контрнаступ – проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього, проти нашої неволі.
19 Листопада, 2023 р., 10:00
Щиро вітаю вас із професійним святом!
18 Листопада, 2023 р., 11:29
Головний сержант-командир міномета мінометного взводу Національної гвардії України Андрій Анатолійович П’ятак, 13 грудня 1990 року народження, загинув у бою з ворогом 09 листопада 2023 року в Донецькій області.
16 Листопада, 2023 р., 16:53
16 листопада під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Гончарука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді.
16 Листопада, 2023 р., 11:38
Неприпустиме зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час вчинення будь-яких правочинів щодо жилих приміщень.
16 Листопада, 2023 р., 08:40
Продовжуємо набір до 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine
15 Листопада, 2023 р., 16:09
Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.