21 Лютого, 2023 р., 13:01
Відповідно до розпорядження секретаря селищної ради  від 15 лютого  2023 року № 17 «Про скликання двадцять шостої сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання» 17 березня  2023 року о 10-00 відбудеться засідання двадцять  шостої сесії селищної ради. Місце проведення: зал засідань, площа Миру, 4, смт Володарка.
20 Лютого, 2023 р., 15:03
До воєнізованого підрозділу поліції нового зразка входять два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій.
20 Лютого, 2023 р., 11:49
20 лютого 2023 року біля пам'ятника Героям Небесної Сотні відбулося покладання квітів у знак вдячності за подвиг і самопожертву синів і дочок України, які стали першими героями російсько-української війни початку ХХІ століття. Секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко, заступники селищного голови, керуючий справами, керівники структурних підрозділів селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у ті лютневі криваві дні протистояння на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, та всіх Героїв, які ціною власного життя захищали і виборювали нашу свободу, право вільно жити на рідній землі.
20 Лютого, 2023 р., 11:40
Старший сержант резерву роти резерву сержантського складу військової частини Олександр Валерійович Богуславський, 06 листопада 1978 року народження, помер під час проходження служби 18 лютого 2023 року.
20 Лютого, 2023 р., 11:30
На війні з окупантами 15 лютого 2023 року загинув Захисник України - ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ СЕРПІНСЬКИЙ.
19 Лютого, 2023 р., 13:12
Єднає, дає сил, спонукає до боротьби за свободу!  19 лютого – День Державного Герба України. Нині Тризуб - це не просто зображення на нашому гербі. Він символ, який об'єднує нас у нашій боротьбі проти російського агресора та захищає нашу національну ідентичність. Пам'ятаймо про українських Героїв, які захищають нашу країну та знають, що наші символи мають глибокий сенс. Ми вистоїмо й обов’язково переможемо! Слава Україні
18 Лютого, 2023 р., 15:43
Вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад «Гвардії Наступу». Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Розповідаємо про бригади при Національній гвардії України.
17 Лютого, 2023 р., 11:39
Солдат 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 окремої аеромобільної бригади Євген Ігорович Марченко, 14 листопада 1989 року народження, загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну від російських загарбників, у населеному пункті Білогорівка Луганської області 09 лютого 2023 року.