25 Березня, 2022 р., 10:30
Володарська селищна рада висловлює щиру вдячність нашим постійним благодійникам волонтерській групі з Долинського краю Івано-Франківської області за підтримку та надану гуманітарну допомогу (дитяче харчування, засоби особистої гігієни, продукти харчування, медикаменти, одяг).
25 Березня, 2022 р., 10:25
Володарська селищна рада висловлює подяку аптеці «Файна» за надані ліки для наших Захисників. Дякуємо, що з розумінням відноситеся до потреб закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу захисникам, особливо в складний для держави час. Все буде Україна!
24 Березня, 2022 р., 13:07
Увага! Комендантська година на території Білоцерківського району триватиме з 20:00 24 березня до 7:00 25 березня 2022 року.
24 Березня, 2022 р., 13:04
Дорогі співвітчизники, ми продовжуємо отримувати від вас численні звернення з приводу розблокування рахунків, неможливості використання арештованих коштів, які містяться на рахунках, неотримання аліментів та інших виплат, які стягуються виконавцями в ході примусового виконання рішень тощо. Звертаємо увагу, що вся інформація з цих питань була розміщена на наших каналах комунікації та інформаційних ресурсах.
24 Березня, 2022 р., 12:51
Володарська селищна рада продовжує збір допомоги для наших захисників та внутрішньо переміщених осіб.
24 Березня, 2022 р., 11:29
Володарська селищна рада доводить до вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України запроваджено граничний рівень торговельної надбавки не вище 10 % на деякі продукти харчування:
24 Березня, 2022 р., 11:25
Це місяць нашої незламності. Україна не тільки стримує російську армію, але й на дипломатичному рівні перемагає свого ворога. Увесь світ захоплюється стійкістю України, мужністю її воїнів, національним єднанням у боротьбі за свої цінності.
24 Березня, 2022 р., 11:15
Також повідомляємо, що в пожежну охорону Володарської громади також можна додзвонитись за номерами телефонів: 0456950006, 50007, 50021, 51174, 0639758470, лінія 112, а також за номером 101 із стаціонарних телефонів.
24 Березня, 2022 р., 10:34
Володарська селищна рада інформує, що полігон твердих побутових відходів в селі Матвіїха тимчасово не приймає сміття від населення, в зв'язку з воєнним станом. Послугу з вивезення твердих побутових відходів від населення надає КП "Володарка". Для укладення договору про надання даної послуги звертайтеся за номером телефону: (04569) 5-21-91.