15 Січня, 2024 р., 18:08
У разі виникнення пожежі або іншого надзвичайного випадку звертайтесь за номерами:
15 Січня, 2024 р., 16:39
Доводимо до вашого відома інформацію про відпустку лікаря-педіатра Кушнір Юлії Віталіївни з 16 січня до 26 січня 2024 року.
15 Січня, 2024 р., 13:47
Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік
15 Січня, 2024 р., 08:30
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.
14 Січня, 2024 р., 13:15
14 січня 2023 року наш земляк раптово помер під час проходження військової служби.
13 Січня, 2024 р., 16:16
Старший водій кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону, старший солдат Віталій Вікторович Коренюк, 23 липня 1984 року народження, загинув під час ворожого обстрілу 09 січня 2024 року в Донецькій області.
13 Січня, 2024 р., 10:57
До вітань ювілярки приєднався секретар селищної ради Сергій Миколаєнко, висловивши свою шану та повагу за нелегкий життєвий шлях і мудрість.