Володарська селищна рада продовжує удосконалювати процес вивезення твердих побутових відходів у громаді

Дата: 10.07.2024 15:30

Комунальним підприємством «Володарка» в кінці червня цього року були встановлені сміттєві баки в селах Логвин і Тарган. Робота із встановлення контейнерів по селах буде проводитися і надалі.

З урахуванням досвіду сіл, де побутові відходи збирають за допомогою контейнерів, закликаємо мешканців громади дотримуватися правил користування сміттєвими баками та активніше заключати договори про надання послуг з вивезення ТПВ із КП «Володарка».

Разом створюймо чистіше і здоровіше навколишнє середовище у нашій громаді!