Відкриття медичного пункту в селі Березна Володарської селищної територіальної громади

Дата: 09.07.2024 14:56

09 липня 2024 року у рамках реалізації соціального проєкту «Медицина на селі» відбулося відкриття медичного пункту в селі Березна Володарської селищної територіальної громади, у якому буде надаватися первинна медична допомога та здійснюватися консультація загальномедичного характеру.

Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям селищної ради, місцевих підприємців, приватно-орендного підприємства «Вперед» та жителів села Березна.

Поки одні руйнують, ми продовжуємо будувати, розвивати та перемагати!

Адреса: вул. Академіка А. П. Комара, 7 (адмінприміщення колишньої сільської ради).

Прийом пацієнтів буде здійснювати медичний працівник Качур Тетяна Костянтинівна.

Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 10.00 до 12.00.