Шановні державні службовці!

Дата: 23.06.2024 09:30

Фото без описуЩиро вітаю Вас із професійним святом!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які сьогодні в складних умовах з повною віддачею працюють на благо жителів нашої громади.

У цей день хочу побажати Вам і надалі мати заслужену шану і вдячність від людей, бути сповненими оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, мирного неба, віри у себе та щасливе майбутнє України!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко