Шановні жителі громади!

Дата: 23.06.2024 08:03

Фото без описуЯ від щирого серця вітаю вас усіх зі святом Трійці.

Це особливий день, у який ми згадуємо про благодатний дар Духа Святого, що принесе мир і добробут у наші серця і домівки. Нехай Трійця приносить вам втіху, мудрість та любов, необхідну для подолання будь-яких перешкод і досягнення великих успіхів у вашому житті.

Нашим захисникам бажаю, щоб небесні охоронці завжди були за спиною. Щоб печалі і негаразди розсіялися, поступившись місцем миру, радості й спокою.

Зичу вам міцного здоров'я, благополуччя в родинах і процвітання нашій громаді та Україні. Нехай цей світлий і святковий час наповнить вас вірою, надією, любов'ю та наблизить нас до перемоги.

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко