Засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Дата: 13.06.2024 16:23

Фото без опису13 червня відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарської селищної територіальної громади, яке провів голова комісії Олександр Гончарук.

Члени засідання розглянули розпорядження начальника Білоцерківської районної військової адміністрації від 24.05.2024 № 70 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2024 році», а також обговорили питання відпочинку та оздоровлення дітей, які проживають на території Володарської селищної територіальної громади і діяльність на території громади на базі КЗ КОР «Київський обласний ліцей» мовного табору STEAM для дітей від 8 до 16 років.