У Білій Церкві відкрився 23-й Центр рекрутингу української армії

Дата: 13.06.2024 10:42

У таких центрах не роздають повістки. Там громадяни можуть отримати інформаційно-консультативні послуги щодо служби в силах оборони та за бажанням рекрутуватися на обрану військову частину та посаду, яка відповідає їхньому цивільному досвіду, віку та стану здоров'я.

«Центр рекрутингу української армії надає можливість дізнатися про вакансії у війську загалом, а не якоїсь конкретної бригади. Ми контактуємо з десятками і сотнями військових частин, щоб кожен міг знайти найбільш відповідне місце служби», — розповів Уповноважений з питань рекрутингу Міноборони Олексій Бежевець.

Центр працюватиме за адресою: просп. Незалежності, 34. Громадяни можуть звертатися з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а в п’ятницю з 8:00 до 15:45. Перерва на обід з 13:00 до 13:45.

Отримати потрібну інформацію можна також зателефонувавши за номером 097 776 00 72.

Детальніше на сайті БМР https://bc-rada.gov.ua/node/15274