ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 12.06.2024 12:03

про проведення громадського обговорення питань віднесення селища Веснянка до категорії сіл Володарської селищної територіальної громади

Відповідно до Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (наказ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 12 січня 2021 року № 3) назва об’єкта «Веснянка» визначено категорію  «Х» (селище) (рядок в Excel-форматі 11476):Фото без опису

Перший рівень

Другий рівень

Третій рівень

Четвертий рівень

Додатковий рівень

Категорія об’єкта

Назва об’єкта

UA32000000000030281

UA32020000000057002

UA32020030000029575

UA32020030340018876

Веснянка

Відповідно до даних Реєстру територіальної громади чисельність жителів селища Веснянка становить 67 осіб.

Враховуючи вищенаведене, Володарська селищна рада (організатор громадського обговорення) інформує про початок проведення громадського обговорення питань адміністративно-територіального устрою щодо віднесення селища Веснянка до категорії сіл Володарської селищної територіальної громади.

Відповідно до Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», який набрав чинності 26 січня 2024 року, селище є населеним пунктом з переважною садибною забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менше як 5 тисяч. Тобто селище Веснянка не відповідає критеріям, визначеним частиною четвертою статті 1 Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України».

Віднесення селища до категорії села здійснюється Кабінетом Міністрів України на підставі подання відповідної ради. Відповідно до статті 16 Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» у разі віднесення селищ до категорії сіл обов’язково проводиться громадське обговорення.

Порядок організації проведення громадського обговорення визначається відповідною радою.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення  питань адміністративно-територіального устрою, затвердженого рішенням Володарської селищної ради від 11 червня 2024 року № 1330-41-П-VІІІ, громадське обговорення проводиться у формі консультування шляхом вивчення громадської думки через надання пропозицій (зауважень) громадянами на електронну пошту: volrada@volodarska-gromada.gov.ua або на поштову адресу: пл. Миру, 4, с-ще Володарка, Білоцерківський р-н, Київська обл..

Пропонуємо жителям надсилати свої пропозиції (зауваження) щодо віднесення селища Веснянка до категорії сіл у письмовій формі (форма довільна) на вищезазначені електронну та поштову адреси до 14 липня 2024 року включно; наголошуємо на тому, що анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються, тому просимо при поданні пропозицій вказувати місце проживання та прізвище, ім’я, по батькові.

Участь у громадському обговоренні можуть брати особи, які мають громадянство України, на день обговорення досягли 18-річного віку та мають право голосу, зареєстровані та проживають у межах селища Веснянка.

Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення можна отримати за вказаною адресою.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення віднесення селища Веснянка до категорії сіл – староста Городище-Пустоварівського старостинського округу Новіцька Оксана Анатоліївна  (тел. +380993522543).

Результати громадського обговорення будуть узагальнені та оприлюднені на офіційному вебсайті громади протягом 10 днів з дня закінчення строку проведення громадського обговорення, який становить один місяць з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення.