Шановні жителі та гості Володарщини!

Дата: 12.06.2024 08:00

Фото без опису12 червня – день, який об’єднує всіх, хто любить свою малу Батьківщину – Володарський край, адже сьогодні – четверта річниця створення Володарської селищної територіальної громади.

Наша громада, як і сотні інших, зараз живе в складний час війни.

За час російсько-української війни 60 родин нашої громади втратили своїх синів, батьків, братів, які віддали свої життя на полях боїв за рідну землю. Вічна пам’ять і слава нашим полеглим Героям!

Сьогодні ми стали надійним тилом та підтримкою для наших військових, новим домом для всіх вимушено переміщених осіб, соціально незахищених верств населення і всіх, хто потребує допомоги. Ми згуртувались та робимо все можливе і неможливе для звільнення своєї землі, підтримки військових та цивільних громадян. Ми кожен день працюємо задля нашої Перемоги!

У цей день бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, миру, взаєморозуміння і добробуту, мудрості у прийнятті рішень, сили й наснаги в усіх наших справах.

Хай процвітає Володарська селищна територіальна громада, хай у ній панує суспільна злагода, взаємна повага, довіра та мир, буде яскраве і щасливе майбутнє!

Віримо та підтримуймо наші Збройні Сили України, всіх, хто мужньо боронить рідну землю!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко

Dj Avan