З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2024 07:55

Фото без описуДорогі діти!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Це особливе свято, яке нагадує нам, дорослим, про наше головне завдання – берегти і плекати вас, створювати умови для вашого щасливого та мирного життя.

Ви, маленькі українці, – ви наша надія, наше майбутнє. Саме від вас залежить, якою буде наша країна завтра. Тому ми, дорослі, щиро віримо у ваші сили, у ваш безмежний потенціал.

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, веселих і цікавих канікул! Нехай небо над вашими головами якнайшвидше стане мирним, ваші дні будуть наповнені радістю, сміхом, цікавими відкриттями та корисними знаннями.

Любіть свою Батьківщину, адже ви – її майбутнє!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко