Реорганізація Володарського відділу реєстрації актів цивільного стану

Дата: 23.05.2024 13:37

Фото без описуНаказом Міністерства юстиції України від 21.03.2024 № 793/5 "Про відділи державної реєстрації актів цивільного стану у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)" Володарський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) реорганізовано шляхом приєднання до Білоцерківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Після здійснення відповідних заходів з реорганізації відділів державної реєстрації актів цивільного стану Київської області, послуги з питань державної реєстрації актів цивільного стану будуть надаватись Білоцерківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану, який знаходиться за адресою: 09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, у тому числі і мешканцям Володарської територіальної громади.

Разом з тим, після отримання відповідних дозволів від ДП "Національні інформаційні системи" послуги з питань державної реєстрації актів цивільного стану також надаватимуться головним спеціалістом відділу "ЦНАП" виконавчого комітету селищної ради.