ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 14.05.2024 13:52

Фото без описуВідповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Володарська селищна рада оголошує добір на посаду головного спеціаліста відділу цифровізації та інформаційної політики апарату селищної ради до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не довше ніж на 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки:

• підготовка матеріалів для засобів масової інформації та інтернет - ресурсів селищної ради для забезпечення конституційного права громадян на задоволення їхніх інформаційних потреб;
  • підготовка текстів та матеріалів для виступів селищного голови (особи, що його заміщує);
  • забезпечення анонсування зустрічей, прямих телефонних ліній за участю керівництва громади;
  • забезпечення фотозйомки заходів за участю керівництва та працівників селищної ради;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору громади;
  • здійснення моніторингу друкованих та електронних засобів масової інформації щодо вивчення стану суспільно-політичної ситуації в громаді.

Резюме кандидатів приймаються відділом управління персоналом та боротьби з корупцією апарату селищної ради до «25» травня 2024 року (каб. 15, площа Миру, 4, с-ще Володарка, тел. для довідок 045-69-5-02-04).