30 квітня 2024 року на селищному стадіоні «Колос» відбулася першість Володарської дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків у висоту серед юнаків та дівчат

Дата: 01.05.2024 10:05

Фото без описуУ змаганнях взяли участь вихованці Володарської дитячо-юнацької спортивної школи.

Легкоатлетичні змагання видалися напрочуд видовищними.

Гарні результати показали багато юних спортсменів.

Начальник відділу молоді та спорту Володарської селищної ради Андрій Жук та директор Володарської дитячо-юнацької спортивної школи Іван Ганжалавий нагородили переможців та призерів змагань медалями та грамотами відповідних ступенів, а також всі учасники отримали солодощі від спортивної школи.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо усім учасникам змагань вдалих стартів та переможних фінішів, міцного здоров’я, наснаги та радості від перемог!