Успіхи спортсмена-рукоборця Євгенія Маркова на чемпіонаті України з армрестлінгу

Дата: 13.03.2024 13:57

Фото без описуВ селищі Воловець Закарпатської області відбувся чемпіонат України з армрестлінгу.

У змаганнях взяли участь 470 рукоборців із 20 областей та міста Київ.

Атлети боролися за титул найсильнішого в Україні, та виборювали право представляти країну на міжнародній арені!

На національному рівні Володарську селищну територіальну громаду в складі збірної команди Київської області гідно представив спортсмен Євгеній Марков.

Євгеній продемонстрував на чемпіонаті неабияку жагу до перемоги та високий рівень підготовки.

Отже, за підсумками змагань Євгеній Марков серед молоді до 23 років у ваговій категорії до 65 кг виборов 2 місце у боротьбі на ліву руку та 3 місце у боротьбі на праву руку і одночасно виконав норматив «кандидата в майстри спорту України».

Також гарною новиною є те, що Євгеній отримав можливість продовжити боротьбу в складі збірної команди України на Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Словаччині.

Вітаємо Євгенія з успішним виступом на чемпіонаті України з армспорту!

Бажаємо йому богатирської сили та подальших успіхів у підкорені нових спортивних вершин!