З Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 08:05

Милі та чарівні наші жінки!

Вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!

Усе найдорожче і найпрекрасніше, що є у нашому житті, – любов і радість, щастя і надія, пов’язане з вами, дорогі жінки! Ви теплом і ніжністю прикрашаєте наші дні та підтримує у тяжкі хвилини.

Сьогодні ви на рівні з чоловіками в лавах Збройних Сил України бороните Україну від агресора, працюєте в тилу та волонтерите. Ви сильні та відважні і водночас добрі та милосердні.

Від вашої усмішки світ стає добрішим та світлішим. Тож нехай вона ніколи не сходить з ваших облич, а щастя назавжди поселиться в серці кожної жінки, дружини, матері, доньки, сестри, онучки, бабусі. А ми – чоловіки – будемо робити все для того, щоб забезпечити вам гідне майбутнє та здійснити ваші мрії.

І пам’ятайте, що навіть після найжахливішої бурі завжди приходить тиша, спокій та розквіт. Так було завжди і так буде! Ми з вами і ми заради вас!

Зі святом вас, дорогі жінки!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко