Староста Гайворонського старостинського округу відзвітувала перед громадою про роботу за 2023 рік

Дата: 06.02.2024 13:36

Фото без опису29 та 30 січня 2024 року відбулися звіти старости Гайворонського старостинського округу Оксани Новіцької перед громадою за 2023 рік.

Участь у звітах взяв старший дільничний офіцер поліції відділення поліції № 4 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області Олександр Гнатюк.

На зустрічах Оксана Анатоліївна детально розповіла про роботу, яку з громадою старостинського округу проводила впродовж звітного періоду, а також ознайомила з планами на наступний рік. Окремо зупинилася на роботі з підтримки Збройних Сил України, проведеній спільно з небайдужими жителями округу, благоустрою сіл та ремонту доріг з білощебеневим покриттям.

На завершення зустрічей староста подякувала усім небайдужим мешканця округу, які долучаються до проведення добрих справ.