Староста Пархомівського старостинського округу відзвітувала про роботу за минулий рік

Дата: 29.01.2024 11:47

Фото без описуМинулого тижня стартувала звітна кампанія старостів старостинських округів Володарської селищної територіальної громади. 26 січня 2024 року звітувала перед громадою про проведену роботу в 2023 році староста Пархомівського старостинського округу Людмила Маркова. На зібраннях була присутня дільничний офіцер поліції відділення поліції № 4 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області Юлія Бобовська.

Староста ознайомила присутніх зі статистичними даними щодо кількості жителів, вікового складу населення, приватних підприємств, установ, організацій, які діють у селах тощо.

Зупинилася й на роботі щодо покращення благоустрою та впорядкування території округу. Із досягнень, які вдалося реалізувати торік, староста назвала ремонт доріг з білощебеневим покриттям у Пархомівці, ремонт приміщення для поліцейського офіцера громади, реставрацію пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, впровадження проєкту з вивезення твердих побутових відходів тощо.

Належну увагу у селах округу приділяли і поточним проблемам: благоустрою й облаштуванню територій установ, кладовищ.

Людмила Петрівна відзначила, що ще є багато над чим працювати. Також староста подякувала місцевим мешканцям, котрі брали активну участь у наданні допомоги військовим.