Сьогодні свій 90-річний ювілей в колі родини святкує жителька селища Володарка – Марія Филимонівна Яренко

Дата: 13.01.2024 10:57

Фото без описуДо вітань ювілярки приєднався секретар селищної ради Сергій Миколаєнко, висловивши свою шану та повагу за нелегкий життєвий шлях і мудрість.

Все життя Марія Филимонівна тяжко працювала. Після закінчення школи розпочала свою трудову діяльність в колгоспі рідного села Лобачів, де народилася і виросла. 18 років присвятила роботі в органах місцевого самоврядування. Обіймала посаду секретаря сільської ради і Лобачівського сільського голови.

Бажаємо ювілярці міцного здоров’я, бадьорого настрою, щоб кожен день дарував радість, а у домі панували мир та затишок.

З ювілеєм!