Відбулися XІХ першість зі стрибків у висоту з нагоди новорічних і різдвяних свят та підбиття підсумків 2023 року

Дата: 01.01.2024 16:48

Фото без описуЗ нагоди новорічних та різдвяних свят 29 грудня 2023 року відбулась XІX першість Володарської дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків у висоту серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н., 2009-2010 р. н., 2011 р. н. та 2012 р. н., 2013 р. н. та 2014 р.н. і молодші на підтримку Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь вихованці Володарської дитячо-юнацької спортивної школи.

Легкоатлетичні змагання видалися напрочуд видовищними. Гарні результати показали багато юних спортсменів.

Переможцями та призерами змагань стали:

🏆Серед юнаків 2014 р. н.:

• 1. Мієнко Владислав.
  • 2.Улицький Тимофій.
  • 3. Конюшок Микита.

🏆Серед дівчат 2014 р. н.:

• 1. Забитчук Тетяна.
  • 2. Остапчук Оксана.
  • 3. Ліщенко Мар'яна.
  • 3. Петрова Марія.
  • 3. Черниш Єлизавета.
  • 3. Черниш Єва.

🏆Серед юнаків 2013 р. н.:

• 1. Шостка Андрій.
  • 2. Ткачук Артем.

🏆Серед дівчат 2013 р. н.:

• 1. Гордійчук Дарина.
  • 1. Мережена Олександра.
  • 2. Саморай Аміна.
  • 3. Кравчук Анастасія.

🏆Серед юнаків 2012 р. н.:

• 1. Уманець Михайло.

🏆Серед дівчат 2012 р. н.:

• 1. Харченко Аріна.
  • 2. Танцюра Віталіна.
  • 3. Арушунян Анелія.

🏆Серед дівчат 2011 р. н.:

• 1. Лазаренко Катерина.

🏆Серед юнаків 2010 р. н.:

• 1. Ганжалавий Ігор.

🏆Серед дівчат 2009 р. н.:

• 1. Сомкіна Алевтина.

🏆Серед юнаків 2007-2008 р. н. :

• 1. Лазаренко Андрій.

🏆Серед дівчат 2007-2008 р. н.:

• 1. Завадська Анастасія.

🏆Наймолодший учасник змагань 2017 р. н.:

• 1. Ганжалавий Назарій.

Начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Володарської селищної ради Андрій Жук, директор Володарської дитячо-юнацької спортивної школи Іван Ганжалавий та заслужений майстер спорту України з художньої гімнастики, бронзовий призер чемпіонату України у групових вправах 2021 та 2023 років, переможець та призер міжнародних змагань Анастасія Гречанюк провели нагородження переможців та призерів змагань медалями та грамотами відповідних ступенів. Всі учасники змагань та присутні діти в залі отримали новорічні солодкі подарунки.

У 2023 році відбулось чимало змагань. Вихованці Володарської ДЮСШ виборювали перемоги, були поставлені нові рекорди та підкорені нові вершини. Новий рік – це найкращий час, щоб підбити підсумки за 2023 рік, нагородити тих , хто своєю силою, завзятістю та наполегливістю відстоював нашу громади.

Протягом року 2023 року встановлено рекорди ДЮСШ:

• з бігу на 300 м. та 400 м. встановив Валентин Ліщенко;
  • зі стрибків у висоту серед юнаків 11-12 років встановив Ігор Ганжалавий;
  • зі стрибків у висоту серед дівчат 11-12 років встановила Алевтина Сомкіна.

Відзнаки та премії за вагомі результати на чемпіонатах України з легкої атлетики отримали: Анастасія Завадська, Ігор Ганжалавий, Олександр Камінський, Алевтина Сомкіна та Валентин Ліщенко.

Кращими спортсменами року Володарської ДЮСШ визнано: Валентина Ліщенка та Алевтину Сомкіну.

Організатори змагань висловлюють подяку за надану допомогу в підготовці до змагань приватному підприємцю Вячеславу Павлюку та тренеру Олександру Ліщенку.

Зібрані кошти під час змагання будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.