До уваги мешканців Київщини!

Дата: 12.12.2023 19:27

Фото без описуКиївська ОВА вживає всіх заходів, щоб жителі області попри збій у роботі мобільного оператора «Київстар» вчасно отримували інформацію про сигнал «Повітряна тривога».

Наразі через такий збій не працює система оповіщення в низці населених пунктів:

• Буча
  • Ірпінь
  • Вишневе
  • Березань
  • Сквира
  • Ржищів
  • Тараща
  • Володарка
  • Гірська територіальна громада (Бориспільській район).

Крім того, наразі є точкові відключення системи оповіщення в місті Бориспіль і ще в 75 населених пунктах. Але в усіх цих населених пунктах сигнал «Повітряна тривога» дублюється іншою системою оповіщення.

Також наголошую! У тих населених пунктах, де є проблеми з роботою системи, будуть працювати екіпажі патрульної поліції та ДСНС. Вони через гучномовці сповіщатимуть про повітряну небезпеку.

Крім того, нагадую, що на Київщині функціонують Пункти незламності, обладнані точками доступу Wi-Fi. Там мешканці пристоличного регіону зможуть приєднатися до мережі Інтернет.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/RuslanKravchenkoKyiv