Із Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2023 08:30

Фото без описуШановні працівники бібліотек Володарської громади!

Вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек – святом, яке символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Щиро дякую за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що ваш професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко