Засідання постійних комісій

Дата: 21.09.2023 17:11

Фото без описуВ рамках підготовки до сесії 20 та 21 вересня 2023 року відбулися засідання постійних комісій селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань бюджету, фінансів і комунального майна.

На розгляд депутатів були винесені проєкти рішень щодо:

• питань управління КЗ ВСР «Володарська школа мистецтв»;
  • звільнення з посади директора КЗ ВСР «Централізована клубна система» та оголошення конкурсу на зайняття даної посади;
  • визначення коду КВЕД Володарського ІРЦ;
  • ліцензування провадження освітньої діяльності у сфері позашкільної освіти;
  • затвердження Програми з організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт, на 2023-2025 роки;
  • діяльності служби у справах дітей та сім’ї селищної ради;
  • припинення дії договору оренди земельної ділянки;
  • припинення права користування земельною ділянкою;
  • надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою;
  • затвердження технічних документацій із землеустрою;
  • погодження робочого проєкту волоконно-оптичної лінії зв’язку;
  • передачі земельних ділянок у тимчасове користування на умовах оренди;
  • надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою;
  • надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності;
  • відмови громадянам у затвердженні технічних документацій із землеустрою в зв’язку з використанням права на безоплатну приватизацію.
  • дострокового припинення договорів оренди майна;
  • надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності;
  • надання згоди на відчуження об’єкта комунальної власності громади;
  • надання дозволу на відчуження шляхом продажу на аукціоні об’єкта комунальної власності громади;
  • встановлення додаткових пільг зі сплати за навчання в КЗ ВСР «Володарська школа мистецтв»;
  • затвердження змін до Програм підтримки КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» та «Володарська лікарня» на 2023 рік;
  • внесення змін до бюджету громади на 2023 рік;
  • передачі міжбюджетного трансферту;
  • збільшення статутного капіталу КП «Володарка» та затвердження Статуту підприємства у новій редакції;
  • надання згоди на вчинення значного господарського зобов’язання КП «Володарка».

За результатами розгляду члени комісії вирішили винести проєкти рішень у запропонованій редакції на розгляд сесії селищної ради.