УВАГА: стартує пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин

Дата: 18.09.2023 11:23

Фото без описуУ Київській області з 18 вересня 2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Білоцерківське районне управління Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що відповідно до рішення ДНПК, з метою збереження благополучної епізоотичної ситуації по сказу розпочинається проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу на визначеній площі поза територіями населених пунктів та водойм Білоцерківського району.

Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за погодженням з Білоцерківською районною військовою адміністрацією.

Довідково

Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин. Має вигляд брикету коричневого кольору розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, в середині якого знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини. Приманка з вакциною безпечна для людей і тварин.

Білоцерківське районне управління Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області звертається до громадян Володарської територіальної громади з порозумінням поставитися до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати, не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.