Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді

Дата: 25.08.2023 11:44

Фото без опису24 серпня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді, на якому члени комісії розглянули та підтримали проєкти рішень, що в подальшому виносяться на розгляд виконавчого комітету селищної ради, щодо:

• надання дозволу матері на укладення нотаріального договору про поділ спадкового майна, спадкоємцем якого є її малолітній син;
  • виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно її неповнолітнього сина;
  • виконання рішення виконавчого комітету селищної ради щодо встановлення порядку спілкування батька з малолітньою донькою;
  • надання дозволу матері на укладення договорів дарування житлового будинку та земельних ділянок доньці.