З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:12

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжуються в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

За півтора року повномасштабної війни прапор України став символом свободи та незламності не тільки для нас, а й для усього світу. Його можна побачити на маленьких вуличках затишної Європи і на великих площах Америки та під час мільйонних концертів світових зірок.

Ми віримо, що дуже скоро зможемо побачити синьо-жовтий прапор і у всіх містах та селах сходу, півдня України та Криму!

Від усього серця бажаю вам, шановні мешканці громади, щоб життя завжди було яскравим і багатим як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним як небо та жовто-золотистим як пшеничні поля України! Міцного здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко