В рамках відзначення Дня молоді 12 серпня 2023 року на спортивному майданчику для гри в міні-футбол на Володарському селищному стадіоні «Колос» відбувся турнір з міні-футболу серед чоловічих команд

Дата: 14.08.2023 13:05

Фото без описуФутбольний турнір пройшов у дружній атмосфері з яскравими емоціями та прагненні здобути перемогу.

За підсумками матчів перемогу здобула команда «Мрія» (с. Капустинці), друге місце – команда «Стимул» (смт Володарка), третє місце – команда «Колос» (смт Володарка).

По завершенню футбольних баталій начальник відділу молоді та спорту Володарської селищної ради Андрій Жук привітав спортсменів та нагородили переможців та призерів.

Дякуємо командам за участь у турнірі. Доземний уклін Захисникам і Захисницям України, за їхню відвагу та мужність, за можливість провести турнір.

Слава Україні!