Перелік підприємств - постачальників, які мають право здійснювати продаж великої рогатої худоби фізичним особам згідно з Комплексною програмою розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2021-2023 роки

Дата: 01.08.2023 13:34

Фото без опису

Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації на виконання рішення Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 037-01-VIII «Про затвердження Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2021-2023 роки «Дієвий аграрій успішна громада» (зі змінами від 21.03.2023 № 529-16-VIII), пункту 3 протокольного рішення (протокол № 1 від 26 липня 2023 року) конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузі тваринництва доводить до відома перелік підприємств - постачальників, які мають право здійснювати продаж великої рогатої худоби фізичним особам згідно з Комплексною програмою розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2021-2023 роки «Дієвий аграрій успішна громада»:

• ТДВ «ТЕРЕЗИНЕ» (код ЄДРПОУ 05407982)
  • СТОВ «АГРОСВІТ» (код ЄДРПОУ 31320656)
  • ТОВ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» (код ЄДРПОУ 34099131).