Сьогодні, 13 липня, т.в.о голови Білоцерківської районної державної адміністрації Олександр Горовенко відвідав з робочим візитом Володарщину, під час якого зустрівся з очільником громади Сергієм Миколаєнком і оглянув укриття, до яких були зауваження

Дата: 13.07.2023 19:31

Фото без описуПід час зустрічі, участь в якій взяли керівник апарату райдержадміністрації Ольга Кучер та начальник відділу оборонної роботи РДА Вячеслав Соляков, було обговорено вирішення нагальних питань, зокрема - шляхи наповнення місцевого бюджету, співпраця з бізнесом та розвиток сприятливого інвестиційного клімату у громаді, функціонування об’єктів цивільного захисту, підготовка закладів освіти до нового навчального року, включаючи й належну підготовку укриттів.

Окремий блок розглянутих питань стосувався зміцнення обороноздатності регіону й створення належних безпекових умов для жителів громади.

Олександр Горовенко разом із Сергієм Миколаєнком оглянули укриття, в яких здійснюється необхідна реконструкція з метою усунення виявлених недоліків, побували в закладах освіти, поспілкувалися з керівниками установ і працівниками, які наразі проводять ремонтні роботи.

Т.в.о голови адміністрації підкреслив належний рівень підготовки та відповідальний підхід керівництва громади до виконання поставлених завдань.

Також представники райдержадміністрації ознайомилися з роботою центру надання гуманітарної допомоги, який окрім підтримки ВПО спільно з волонтерам готує посилки для передачі нашим військовослужбовцям у зону бойових дій.

На завершення поїздки Олександр Горовенко відвідав Алею слави та вшанував пам'ять полеглих Захисників, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи суверенітет і цілісність України.

Джерело інформації:https://www.facebook.com/bcrda2020