ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 13.07.2023 11:38

Фото без опису13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради в онлайн режимі, яке провів секретар селищної ради Сергій Миколаєнко.

Учасники онлайн засідання розглянули наступні проєкти рішень:

• Про надання дозволу на проведення занять в рамках проєкту «Вчимося захищати, захищатися і перемагати, брати відповідальність за себе і тих, хто поряд».
  • Про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі у Володарській селищній раді.
  • Про погодження відпустки тимчасово виконуючому обов’язки директора КНП ВСР «Володарська лікарня».
  • Про зарахування коштів.

За результатами голосування всі рішення прийняті.