З Днем родини!

Дата: 08.07.2023 08:30

Фото без описуСьогодні ми відзначаємо День родини. Це свято символізує вічні сімейні цінності, любов і підтримку рідних людей. Родина – це найважливіше, що є у людини. Опора, тил, підтримка, розуміння. Родина є нашим головним багатством. Спочатку та, у якій ми народилися і виросли, а згодом та, яку створили самі.

Сьогодні в умовах війни десятки тисяч сімей розділені кордонами та лініями фронту. Сотні тисяч українських Захисниць та Захисників залишили свої родини і боронять Україну.

Бажаю всім якнайшвидшої Перемоги, щоб всі родини нашої громади знову возз’єдналися. Щоб наші Захисники і Захисниці повернулися додому і знову обійняли своїх батьків, дружин, чоловіків та дітей!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко