Вітання правоохоронців громади з профейсійним святом

Дата: 04.07.2023 16:59

04 липня поліцейські нашої держави відзначають професійне свято. Тож сьогодні в актовому залі відділення поліції правоохоронці Володарської селищної територіальної громади приймали привітання та подяки за службу від секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка. Також з вітальним словом звернувся до свого колективу начальник відділення поліції № 4 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області Василь Харченко, та вручив грамоти і подяки кращим працівникам.

В день свого професійного свята наші поліцейські відвідали Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей», пригостили дітвору солодощами та розповіли про свою роботу.