Шановні працівники поліції Володарської громади!

Дата: 04.07.2023 08:10

Фото без описуПрийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Сьогодні в Україні триває війна, і безпека громадян є ключовим пріоритетом вашої роботи. Щодня ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, стоїте на сторожі закону.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного мешканця громади, трудові будні нехай будуть спокійними, а в сім’ях панує мир і любов!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко