ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ТОРГІВЛІ В НЕВСТАНОВЛЕНИХ МІСЦЯХ

Дата: 19.06.2023 16:21

Фото без описуВідповідно до чинного законодавства України та рішення виконавчого комітету Володарської селищної ради від 31.05.2022 № 117 «Про заборону стихійної торгівлі у невстановлених та спеціально необладнаних місцях на території Володарської селищної територіальної громади», стихійна торгівля з рук на вулицях, площах, провулках, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, з машин та інших невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Та, не зважаючи на це, щоденно ми можемо спостерігати за стихійною торгівлею у різних місцях на території Володарської громади, що несе за собою небезпеку для здоров’я, особливо в літній період.

З метою недопущення інфекційних захворювань та забезпечення продовольчої безпеки, учасники наради обговорили питання ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Володарської селищної територіальної громади шляхом проведення рейдів з 20 червня 2023 року спільно з представниками Держпродспоживслужби та поліції.

Звертаємося до жителів громади купувати товари лише у визначених місцях торгівлі! Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.