«ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ДИТИНОЮ» – ПРОЄКТ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Дата: 07.06.2023 10:29

Відповідно до Постанови КМУ від 09.05.2023 № 462 в Україні діє експериментальний проєкт з організації оздоровлення і відпочинку дітей.

Метою проєкту є забезпечення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послугами оздоровлення та відпочинку за принципом «Гроші ходять за дитиною».

Малозабезпечені сім’ї з дітьми, які мають соціальний статус дитини з інвалідністю або дитини з багатодітної сім’ї віком від 7-18 років, які проживають у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Київській областях, мають можливість для оздоровлення та відпочинку.

Для того щоб дізнатися чи маєте Ви можливість взяти участь у проєкті, зайдіть за посиланням: https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health.

Перевірка здійснюється за персональними даними отримувача – особи, яка отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Потрібно перейти на вкладку «Є-ОЗДОРОВЛЕННЯ» та в розділі «ДЛЯ КОГО» внести персональні дані та натиснути кнопку «ПЕРЕВІРИТИ».