Шановні мешканці громади!

Дата: 23.05.2023 09:28

Фото без описуМи раді оголосити, що з метою поліпшення надання адміністративних послуг, відділом "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Володарської селищної ради впроваджується система попереднього запису для отримання послуг в онлайн-режимі.

Починаючи з сьогоднішнього дня, ви маєте можливість попередньо записатися та відвідати відділ ЦНАП у зручний для вас час. Це дозволить уникнути зайвого очікування та забезпечить швидке та зручне отримання адміністративних послуг.

Щоб записатися, будь ласка, скористайтеся нашою онлайн-системою за посиланням https://cherga.diia.gov.ua/app/thematic_area_office/102. Тут ви зможете обрати зручний для вас час та дату звернення.

Ми розраховуємо, що ця нова система значно полегшить процес отримання адміністративних послуг та дозволить нам забезпечити вам краще обслуговування. Ваш комфорт і задоволення важливі для нас, і ми прагнемо зробити ваші звернення до нашого відділу максимально зручними та ефективними.

Дякуємо за вашу співпрацю та запрошуємо вас скористатися новою системою попереднього запису.

З повагою, відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Володарської селищної ради