УСПІХИ НАШИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ У ЧЕМПІОНАТІ КИЇВЩИНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата: 15.05.2023 16:04

Фото без опису13 травня 2023 року в місті Біла Церква на стадіоні «Трудові резерви» відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед спортсменів трьох вікових груп: дорослі-юніори, юнаки та дівчата 2006-2007 років народження, юнаки та дівчата 2008-2010 років народження.

Найкращі легкоатлети з різних куточків Київщини боролися за перемогу з бігу, стрибків і метань, а це понад 200 спортсменів з 18 команд Київщини.

Нашу громаду представляли вихованці відділення легкої атлетики Володарської дитячо-юнацької спортивної школи, у складі: Алевтина Сомкіна, Ігор Ганжалавий, Анастасія Завадська, Олександр Камінський, Олександр Шинкаренко, Андрій Лазаренко під керівництвом тренера-викладача Івана Івановича Ганжалавого.

Юні вихованці Володарської дитячо-юнацької спортивної школи склали гідну конкуренцію своїм суперникам та показали гарні результати.

Олександр Камінський (вікова група 2008-2010 р. н.) – 1 місце з бігу на 100м та 1 місце з бігу на 400м.

Анастасія Завадська (вікова група 2006-2007 р. н.) – 1 місце зі стрибків у висоту та 4 місце зі стрибків у довжину.

Алевтина Сомкіна (вікова група 2008-2010 р. н.) – 1 місце зі стрибків у висоту.

Андрій Лазаренко (вікова група 2006-2007 р. н.) – 3 місце зі штовхання ядра.

Олександр Шинкаренко (вікова група 2006-2007 р. н.) – 4 місце з бігу на 100м та 4 місце зі штовхання ядра.

Ігор Ганжалавий (вікова група 2008-2010 р. н.) – 4 місце зі стрибків у висоту.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера з чудовими результатами. Бажаємо міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та неодноразових спортивних перемог!

Дякуємо нашим славетним воїнам ЗСУ за те, що маємо можливість тренуватися, змагатися та тримати свій спортивний фронт, виховуючи майбутніх олімпійців!

Все буде Україна!