ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ

Дата: 13.04.2023 12:56

Фото без описуЗгідно з рішенням виконавчого комітету Володарської селищної ради від 14.03.2023 № 57 «Про проведення на території Володарської селищної  територіальної громади весняного двомісячника благоустрою населених пунктів» у населених пунктах Володарської селищної територіальної громади 14 квітня 2023 року оголошується День благоустрою громади.

Просимо всіх жителів Володарської селищної територіальної громади в п’ятницю,  14.04.2023, о 10:00 взяти активну участь у проведенні Дня благоустрою громади та привести території, які перебувають у власності або користуванні, в належний естетичний та санітарний стан.

Пам’ятайте: чиста громада – це показник культури мешканців, які проживають у ній!

З повагою  Володарська селищна рада