КОЛЕКТИВУ КИЇВСЬКОЇ ОВА ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ГОЛОВУ РУСЛАНА КРАВЧЕНКА

Дата: 11.04.2023 19:06

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський призначив Руслана Кравченка головою Київської обласної військової адміністрації. Глава держави підписав відповідний указ №204/2023.

Представив колективу Київської ОВА та головам районних військових адміністрацій новопризначеного голову заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Руслан Кравченко подякував Президентові України та Уряду за довіру і призначення на надзвичайно відповідальну посаду.

«Очолити Київщину – регіон, який рік тому героїчно стримав та зупинив російську навалу, не дав окупантам захопити столицю, серце України, – це для мене честь і водночас велика відповідальність. У нас попереду багато важкої та відповідальної роботи. Ми продовжимо відновлювати Київщину після деокупації та будемо розвивати регіон. Працюватимемо над відновленням економіки та виробництва, сприянням розвитку та залучення в регіон нового внутрішнього і зовнішнього бізнесу. На цих питаннях, як керівник області, я концентруватимуся першочергово», – зауважив Руслан Кравченко.

Довідка.

Руслан Кравченко народився 1990 року в м. Сєвєродонецьк Луганської області. У 2012 році закінчив військово-юридичний факультет Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (лейтенант юстиції). У 2014-2015 роках брав безпосередню участь в АТО як прокурор 33-ї військової прокуратури Південного регіону України. Має досвід роботи в Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України. У 2019-2020 роках – заступник військового прокурора Центрального регіону України; з 2020 по 2021 рік – начальник управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини у сфері оборонно-промислового комплексу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора. У 2021 році очолив Бучанську окружну прокуратуру Київської області. На цій посаді працював до 2023 року.

Джерело інформації: https://koda.gov.ua/kolektyvu...