Рік тому, 24 березня 2022 року, Президент України присвоїв Бучі статус місто-герой на знак подвигу, масового героїзму та стійкості громадян

Дата: 28.03.2023 11:11

Особливого значення для світу набуло те, що світ побачив у Бучі після втечі російських військ. Місто за 30 км від Києва стало першим свідоцтвом звірств окупантів над мирними людьми. Фактично, в усіх містах і селах України, куди ступала нога російських солдат, ми бачимо злочини, які вони скоїли проти людей.

Тому наша мета – звільнити всю нашу землю. Ми не можемо залишити жодного українського населеного пункту в російській неволі. Адже це означатиме для наших людей те саме, що світ вперше побачив у Бучі та в інших містах і селах півночі після вигнання окупанта.

#МістоГероїв Буча. Тут народжується справедливість!