ТУРНІР З ФУТБОЛУ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 20.03.2023 13:13

Фото без опису18 березня 2023 року на стадіоні в селі Логвин відбувся футбольний турнір до Дня українського добровольця.

На футбольному полі змагалися шість команд, а саме:

• «АЯКС» (с. Косівка);
  • «МЕЧ» (с. Логвин);
  • «Юніор» (смт Володарка);
  • «Володарка» (смт Володарка);
  • «Volsi» (збірна громади);
  • «Мрія» (с. Капустинці).

Під час гри футболісти продемонстрували свою спритність та згуртованість. Відчувався не лише дух перемоги, а й позитивні емоції та підтримка вболівальників.

За підсумками цікавих, напружених, і непередбачуваних матчів перше місце в турнірі виборола команда «Володарка» (смт Володарка), друге місце посіла команда «Мрія» (с. Капустинці), третє місце зайняли команди «МЕЧ» (с. Логвин) та «АЯКС» (с. Косівка).

За підтримки Громадської організації «МЕЧ» всі учасники турніру були нагородженні грамотами, а переможці отримали кубок.

Дякуємо командам за участь у турнірі. Доземний уклін Захисникам і Захисницям України, за їхню відвагу та мужність, за можливість провести турнір.

Віримо в Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!