Вісім громад Київської області відібрано для участі в програмі «Громада 4.0»

Дата: 15.03.2023 18:25

Фото без описуПроєкт «Громада 4.0» — це акселераційна програма для представників органів місцевого самоврядування. Її мета — створення та реалізація діджитал-проєктів у громадах різних регіонів України, зокрема й Київщини.

На участь у проєкті загалом було подано 291 заяву від громад України, серед яких було обрано всього 52. Із них — 8 територіальних громад Київської області, а саме:

Володарська, Гірська, Зазимська, Миронівська, Славутицька, Таращанська, Тетіївська і Феодосіївська ТГ.

Програма допоможе теперішнім і майбутнім лідерам цифрової трансформації сформувати концепції та запустити діджитал-проєкти, засновані на актуальних потребах мешканців регіону.

«Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Більше інформації тут: Громада 4.0

Джерело інформації: https://www.facebook.com/koda.gov.ua