До уваги сільгоспвиробників!

Дата: 06.03.2023 16:26

Фото без описуНа виконання листа Білоцерківської районної військової адміністрації від 06.03.2023 № 06-22/375 щодо виконання п. 4 протокольного доручення за результатами наради тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, головами територіальних громад та керівниками територіальних органів міністерств, інших органів виконавчої влади, від 28.02.2023 № 46-01-д/2023 просимо Вас повідомити до 08.03.2023, щодо включення вашого підприємства до списку підприємств для безперешкодного переміщення транспортних засобів по території Київської області в період комендантської години з метою проведення посівної кампанії на електронну адресу відділу економіки, інвестицій та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради: apk_vol@ukr.net.