Обережно сказ!

Дата: 03.03.2023 09:14

Фото без описуВідповідно до Розпорядження ГУ Держпродспоживслужби в Київській області за № Вн-10-2.4/1276/23 від 28.02.2023 «Про введення карантинних обмежень» та відповідно звіту про результати дослідження матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м Києві від 28.02.2023 № 000297 п.м./23, зареєстровано випадок сказу на території Володарської селищної територіальної громади, а саме в с. Капустинці.

Хвора на сказ безпритульна собака нанесла покуси 5 мешканцям села. Хворі наразі отримують антирабічне лікування в КНП ВСР «ВОЛОДАРСЬКА ЛІКАРНЯ».

Визначено епізоотичним вогнищем по сказу тварин с. Капустинці Володарської селищної територіальної громади Білоцерківського району з прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими й лісовими масивами в радіусі 10 км.

Загрозливою зоною є угіддя Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об'єднання Київської обласної ради українського товариства мисливців і рибалок у Володарському районі та населені пункти Білоцерківського району.

На території Володарської селищної територіальної громади до цієї зони ввійшли: с. Чепіжинці, с. Мармуліївка, с. Руде Село, с. Рубченки.

Крім того, загрозливою зоною визначено окремі населені пункти Тетіївської та Сквирської міських територіальних громад. Починаючи з 01.03.2023 на вищезазначених територіях проводяться заходи згідно з інструкцією «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин», зокрема, щеплення домашніх тварин.

Також, власники тварин можуть безкоштовно вакцинувати їх від сказу за адресою смт Володарка, вул. Зарічна, 82 з 08:00-17:00 (обідня перерва з 12:00-13:00, неділя - вихідний день).

Телефон для довідок – 5-21-88